مركز آموزش مجازي رايتك

مركز آموزشي رايتك

مركز آموزشي رايتك


مجري برگزار كننده دوره هاي مجازي مديريت MBA، DBA ، دكوراسيون داخلي، عكاسي، كامپيوتر با مدرك رسمي از وزرات علوم تحقيقات و فناوري


جهت كسب اطلاعات بيشتر به آدرس وب سايت مؤسسه مراجعه نماييد:
 www.erightec.ir

شماره تماس : 02126702104 / 09124815188


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ساعت: ۱۰:۴۶:۲۹ توسط:رايتك موضوع:

ترفند هاي در نرم افزار word

نرم افزار Microsoft word

دوره ي آموزشي Microsoft word را ميتوان سومين مهارت از استاندارد آموزشي ICDL نام برد. نرم افزار word متداول ترين برنامه واژه پرداز موجود مي باشد. هدف اصلي اين برنامه تايپ و قالب بندي متن ها ميباشد. داراي ويژگي هاي ديگري نيز ميباشد و آن ايجاد جدولهاي مختلف و كار با تصويرهاي گرافيكي و طراحي صفحه وب و بسياري از قابليت هاي ديگر را برايتان فراهم مي كند.

كليدهاي ميانبر موجود در آفيس

يكي از نشانه هاي كاربران حرفها ي عملكرد سريع آنها توسط كليدهاي ميانبر است:

كليدهي عمومي:

  • ايجاد يك سند جديد Ctrl+N
  • فراخواني يك سند متفاوت Ctrl+O
  • حركت ميان سندهاي باز Ctrl+F6
  • ذخيره سازي يك سند Ctrl+S
  • چاپ يك سند Ctrl+P
  • بستن يك سند Ctrl+W

جهت شركت در دوره آموزش مهارتهاي هفتگانه ICDL كليك كنيد


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ساعت: ۱۱:۵۱:۱۲ توسط:رايتك موضوع:

تيم سازي ، فرآيند و قوانين آن

تعريف تيم

از تيم تعاريف متفاوتي ارائه شده است اما همه تعاريف داراي ابعاد مشتركي هستند. تيم داراي دو نفر عضو يا بيشتر است كه داراي اهداف عملكردي مشخص بوده و همكاري بين اعضاء تيم، لازمه حصول تيم به اهداف موردنظر است. به بيان ديگر، تيم عبارتست از يك گروه دو يا چندنفره از افراد كه به طور مستقيـم با يكديگر تعامل برقرار كرده و به منظور رسيدن به هدف، كارها را هماهنگ مي كنند. در تعريف فوق سه نكته وجود دارد:

  • حداقل دونفر بايستي در تيم حضور داشته باشند
  • اعضا بايد به طور منظم تعامل برقرار كنند تا كارهايشان را به صورت هماهنگ انجام دهند
  • اعضا بايد داراي هدف مشترك باشند

جهت شركت در دوره تيم سازي و كار تيمي كليك كنيد

تشكيل و فعاليت تيمهاي كاري ، نسبت به سازمانهاي سنتي داراي قدرت انعطاف بسيار بيشتري بوده و در برابر محيط در حال تغيير مستمر پاسخگويي بيششتري دارندبه همين دليل است كه بسياري از شركتهاي آمريكايي و اروپايي باتوجه به تجربه كشورهاي آسياي جنوب شرقي خصوصا ژاپن به سمت استفاده هر چه بيشتر از  فرهنگ تيمي روي آورده اند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ساعت: ۱۱:۴۱:۵۸ توسط:رايتك موضوع:

وظايف مدير فروش چيست؟

مديريت فروش

فروش از پيچيده‌ترين و بلكه چالش‌ برانگيز‌ترين مباحث كسب‌وكار است ؛ و از همين‌رو بدست‌گرفتن مديريت آن نيز كاري چالش‌آفرين محسوب مي شود كه ظرافتهاي خاص خود را مي‌طلبد. مديران فروش عهده‌دار شغلي دشوار و پيچيده هستند كه نيازمند آموزش حرفه‌اي، تعهد بسيار بالا و درك كوچك‌ترين موقعيت‌ها و نيازهاي بازار است. برعهده‌گرفتن رهبري يك تيم حرفه‌اي فروش ، نيازمند اعتماد به نفس بالا، برنامه‌ريزي راهبردي، ذهنيت استراتژيك، ارتباط شفاف و كارآمد، يادگيري، يادگيري‌زدايي و ياددهي و بسياري ديگر از مهارتهاي تخصصي است.

مديريت يعني انجام كارها به وسيله و از طريق ديگران و علم مديريت عبارت است از علمي كه انسان را به انجام كار‌ها از طريق ديگران هدايت مي‌كند. و همچنين گفته‌اند، مديريت فرآيند به‌كارگيري موثر و كارآمد منابع مادي و انساني در برنامه‌ريزي، سازماندهي، بسيج امكانات و منابع و هدايت و كنترل است كه براي دستيابي به اهداف سازمان و بر اساس نظام ارزشي مورد قبول،صورت مي‌گيرد.

جهت شركت در دوره مديريت فروش حرفه اي  كليك كنيد


برچسب: رايتك، آموزش مجازي، مديريت فروش، مديريت فروش چيست، مدير فروش، وظيفه مدير فروش، ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ساعت: ۱۱:۳۰:۴۹ توسط:رايتك موضوع:

معرفي نرم افزار اكسل Excel و كاربرد آن

معرفي نرم افزار اكسل Excel

يكي از مهارت هاي هفتگانه icdl آموزش نرم افزار اكسل است.نرم افزار اكسل از جمله كاربردي ترين نرم افزارهاي Microsoft Office مي باشد،نرم افزار اكسل يك نرم افزار صفحه گسترده (Spread Sheet) است، به اين معني كه در واقع اكسل جدولي بسيار بزرگ است كه كاربر مي تواند بنا به نياز خود براي هر سلول از اين جدول داده تعريف كند، فرمول نويسي كند، ظاهر هر سلول را به دلخواه تغيير دهد و يا محدوديت هاي دسترسي براي هر سلول تعريف كند.

جهت شركت در دوره آموزش مهارتهاي هفتگانه ICDL كليك كنيد

نرم افزار اكسل ، يكي از نرم افزارهاي بسته مجموعه آفيس (Office) محصول شركت مايكروسافت است كه در دسته برنامه هاي اداري (Desktop Application) اين مجموعه قرار دارد.از اين برنامه براي انجام محاسبات رياضي و كشيدن نمودار به وسيله ابزارهاي گرافيكي استفاده مي شود. اكسل توانايي انجام محاسبات دشوار رياضي را دارد و كمتر كسي است كه براي ذخيره سازي و تجزيه و تحليل اطلاعات حسابداري و يا رياضي، از اكسل استفاده نكرده باشد. قابليت هاي بيشمار نرم افزار اكسل و سهولت يادگيري و استفاده از آنها، بكارگيري اين نرم افزار را در حوزه ي كارهاي مهندسي، اداري، مالي و … به امري اجتناب ناپذير تبديل نموده است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ساعت: ۱۱:۲۴:۴۷ توسط:رايتك موضوع: