مركز آموزش مجازي رايتك

كنترل پروژه با نرم افزار msp

تعريف پروژه

يك پروژه مجموعه‌اي از فعاليتهاست كه براي دستيابي به منظور يا هدف خاصي انجام مي‌گيرد . پروژه‌ها شامل فعاليتهايي هستند كه بايد در تاريخهاي معين ، با هزينه‌هايي معين و كيفيت تعيين‌شده‌اي به انجام رسند ؛ لازمه موفقيت هر پروژه ، دستيابي توام به هر سه عامل زمان ، هزينه و كيفيت معين است و خارج شدن هر يك از سه عامل مذكور از حدود تعيين شده ، مي‌تواند به انجام پروژه‌اي ناموفق و غيراقتصادي منجر شود.در مديريت پروژه واژه‌ي «كنترل» بيشتر مشابه هدايت كشتي است، به معني سازگار كردن دائمي مسير حركت با در نظر داشتن يك هدف واحد در ذهن، رساندن كشتي به ساحل امن آنچنان كه در ابتداي مسير قول آن داده شده است. پروژه‌ي يك مسافرت موفق شامل تعيين يك مقصد مشخص، ترسيم دقيق مسير براي رسيدن به آنجا، تعيين موقعيت مكاني حين سفر، و دقت نظر داشتن به مسير پيشِ روست.

جهت شركت در دوره كنترل پروژه با نرم افزار msp كليك كنيد


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۶:۳۲:۳۲ توسط:رايتك موضوع:

طراحي داخلي و اهميت آن

تعريف طراحي داخلي

در دنياي امروز بيشتر تجربيات زندگي افراد در فضاهاي بسته و داخلي بدست مي آيد شايد اوقاتي را براي تفريح و هواخوري و فرار از زندگي بسته در فضاي آزاد بگذرانيم. اما همين شادي فرار از محيط بسته، نشان دهنده كثرت اوقاتي است كه در اتاق ها سپري مي كنيم . به همين دليل دكوراسيون و معماري داخلي مناسب : بهترين راه حل براي بهبود وضعيت كاري ، تحصيلي در زندگي تان مي باشد .

طراحي داخلي (Interior Design) كه به عنوان يك حرفه، يك هنر و يك صنعت در دنيا شناخته شده، بهينه سازي فضاهاي داخلي ساختمان ها به منظور انجام فعاليت هاي روزمره يعني زندگي و كار است. جامعه طراحان داخلي آمريكا(ASID) طراح داخلي را چنين تعريف مي‌كند: «متخصصي براي طراحي فضاهاي داخلي، با عملكرد و كارايي بالا كه تخصص خود را از طريق آموزش‌هاي رسمي كسب كرده است.»

جهت شركت در دوره طراحي داخلي كليك كنيد

طراح داخلي مستلزم آن است كه تأكيد بر برنامه‌ريزي، طراحي كاربردي و استفاده مؤثر از فضا كه در اين حرفه وجود دارد، در مقايسه با تزئين فضاي داخلي بيشتر باشد. طراح داخلي مي‌تواند پروژه‌هايي كه شامل تنظيم فاصله‌هاي طرح اوليه را در داخل يك ساختمان و همچنين پروژه‌هايي كه نياز به درك درستي از مسائل فني مانند آكوستيك، نور، دما، و غيره دارند را انجام دهد.

اگرچه يك طراح داخلي ممكن است لايه‌اي از فضا را بسازد، وي ممكن نيست فضارا بدون داشتن تصويب يك معمار بسازد. به همين دليل است كه بسياري از طراحان داخلي تمام تحصيلات خود را براي يك معمار خوب شدن مي‌گذرانند. طراح داخلي ممكن است مايل به تخصصهايي از انواع طراحي داخلي براي توسعه دانش فني خاص به آن منطقه باشد.

جهت شركت در دوره طراحي داخلي كليك كنيد


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۳۶:۲۸ توسط:رايتك موضوع:

جريمه قراردادهاي پيمانكاري در سازمان تامين اجتماعي

جريمه جريمه ارسال ليست

ضوابط ارسال ليست در مورد قراردادهاي مشمول طرحهاي عمراني و غير عمراني يكسان و به ترتيب زير مي باشد: 
1 – ارسال ليست( صورت مزد و حقوق ) كاركنان شاغل در اجراي قرارداد در تمام يا برخي از مهاهاي دوره اجراي قرارداد در مهلت مقرر به منزله اجراي ماده 39 قانون تامين اجتماعي و قانون دريافت نقدي جريمه هاي از كارفرمايان مصوب مورخ 9/5/73 از سوي پيمانكار محسوب و پيمانكار مربوطه مشمول پرداخت جريمه تاخير و يا عدم ارسال ليست نخواهد بود. 
1 -1 – بديهي است ليست ماههائي كه با تاخير ارسال مي گردد مشمول جريمه تاخير بر مبناي حق بيمه ماه مربوطه مي باشد. 
2 -1 – از دريافت ليستهايي كه بيش از يكماه تاخير داشته و يا بعد از خاتمه عمليات ارائه مي شود بايستي بطور كلي خودداري گردد. 

جهت شركت در دوره آشنايي با قوانين سازمان تأمين اجتماعي كليك كنيد


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ساعت: ۰۶:۱۴:۲۶ توسط:رايتك موضوع:

تحول در سازمان توسط مديريت تحول سازماني

تحولتاريخچه تحول سازماني 

تحول سازماني كه نوعي استراتژي به سازي است از اواخر دهه 1950 و اواخر دهه 1960 مطرح شد. براي بهبود سازگاري و تطبيق بين افراد و سازمان، بين سازمان و محيط و ميان عناصر و اجزاي سازماني نظير استراتژي، ساختار و فرآيندها، رهنمودهايي ارائه مي‏دهد كه اين رهنمودها از طريق برنامه‏ ها و فعاليت‏ هاي ايجاد تغيير كه هدف آن رفع مشكل در شرايط خاص و مشكل ساز است اجرا مي‏شود. 

براي شركت در دوره آموزشي مديريت تحول در سازمان كليك كنيد

تعريف تحول سازماني 

فرآيندي برنامه ريزي شده و اصولي (نظام‏ مند) است كه با بهره گيري از ارزش‏ ها و اصول علوم رفتاري كاربردي در سازمان‏ ها در پي افزايش اثربخشي فردي و سازماني است.تحول سازماني فعاليت تا تلاش است كه در سراسر سازمان برنامه ريزي شده كه بوسيله مديريت عالي سازمان اداره شده و  اثر بخشي و سلامتي سازمان را از طريق   برنامه‌هاي تغيير برنامه‌ريزي شده در فرآيند‌هاي سازمان با استفاده از علوم رفتاري افزايش مي دهد .

براي شركت در دوره آموزشي مديريت تحول در سازمان كليك كنيد


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ساعت: ۰۶:۰۹:۲۵ توسط:رايتك موضوع:

نقش واحد مديريت منابع انساني در سازمان ها

مديريت منابع انساني

مديريت منابع انساني چيست؟

مديريت منابع انساني يا به اختصار منابع انساني (به انگليسي( Human resources: management: عبارت است از فرايند كار كردن با افراد، به طوري كه اين افراد و سازمان‌شان به توانمندي كاملي دست يابند، حتي زماني كه تغيير، نياز به كسب مهارت‌هاي جديد، تقبل مسئوليت‌هاي جديد و شكل جديدي از روابط را ملزم باشد.در واقع مديريت منابع انساني استفاده از نيروي انساني در جهت اهداف سازمان است و شامل فعاليت‌هايي نظير كارمنديابي و جذب، آموزش، حقوق و دستمزد و روابط سازماني مي‌شود. به عبارتي ديگر مديريت منابع انساني تابعي در سازمان است كه عملكرد كاركنان را در خدمت‌رساني به اهداف استراتژيك كارفرما، به حد اعلاء مي ساند. مديريت منابع انساني به دنبال يافتن چگونگي مديريت افراد در سازمان‌ها، با تمركز بر سياست‌ها و سيستم‌ها مي‌باشد. واحدها و بخش‌هاي مديريت منابع انساني ، خصوصاً مسئول عده‌اي از فعاليت‌ها، از جمله استخدام، آموزش و توسعه، ارزيابي عملكرد و پاداش و جزا (براي مثال مديريت سيستم حقوق و مزايا) مي‌باشد. همچنين مديريت منابع انساني به روابط صنعتي توجه دارد، كه همان تعادل در اعمال سازماني با قوانين ناشي از بحث‌هاي بين كاركنان و مديران و قوانين دولتي مي‌باشد.

جهت شركت در دوره مديريت منابع انساني كليك كنيد


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ساعت: ۰۶:۴۳:۱۳ توسط:رايتك موضوع:

دانش TRIZ چيست؟

مقدمه دانش TRIZ

واژه TRIZ از حروف اول كلمات  روسي «Teoriya Resheniya Izobrototelskikh Zadatch»  تشكيل شده است است كه برابر انگليسي آن عبارت «Theory of Inventive Problem Solving» (با مخفف TIPS) است كه به معناي نظريه حل ابداعانه مساله مي‌باشد. اين دانش در سراسر جهان تحت عنوان دانش  TRIZ شناخته مي‌شود و متداول شدن اين نام به اين علت است كه بنيانگذار آن، دانشمند خلاقيت‌شناس روسي گنريچ سائولويچ آلتشولر (G.S. Altshuller) مي‌باشد.

جهت شركت در دوره كاربردي دانش TRIZو تكنيك هاي مهندسي خلاقيت كليك نماييد

دانش  TRIZ  بطور اساسي تفكر خلاق را بهبود بخشيده و به حل مسايل در كوتاهترين زمان ممكن از طريق تاكيد برروي نتايج نهايي ايده آل كمك مي نمايد. دانش  TRIZ يك رويه سيتماتيك گام به گامي را فراهم مي آورد كه جايگزين سعي و خطا شده و با استفاده از يك روش متدولوژيك زمان ارائه محصولات جديدتر را كاهش داده و از طريق يك عملكرد برتر اين كار را انجام مي دهد و بطور اساسي فرصت اختراع و نوآوري را افزايش داده بگونه اي كه مخترعان را از چارچوب فكري محدود خود خارج ساخته و به تفكرسيستمي سطح بالايي مي رساند. اگر چه متخصص  دانش TRIZ  شدن زمان و تلاش بسيار مي برد اما براي شروع كار نمودن با دانش TRIZ نيازمند چندين روز آموزش مي باشد . بطور خاص طراحان مجرب و مديران محصول با استفاده از روشهاي دانش TRIZ داراي احساس بهتري مي گردند زيرا پس از اينكه آنها آموزشهاي پايه اي  را طي كردند بطور فزاينده اي نتايج بهتري را در مقايسه با رويكرد هاي سعي و خطا ي سنتي بدست مي آورند . 


برچسب: آموزش حضوري، آموزش مجازي، آموزش مديريت استراتژيك، دروس مديريت MBA، دروه اموزشي TRIZ، دوره راهبردي مديريت كسب و كار، دوره غيرحضوري، دوره مديريت، موسسه آموزش مجازي رايتك، موسسه رايتك، گواهينامه بين المللي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ساعت: ۰۶:۳۳:۴۵ توسط:رايتك موضوع:

سازمان تأمين اجتماعي و قوانين آن

سازمان تأمين اجتماعي وقوانين مرتبط با فعاليت هاي پيمان كاري

در روند افزايش جمعيت كشورها، به تدريج روستاها تبديل به شهر شدند و پس از آن حكومت ها براي كنترل شهر ها مجبور به تقسيم كارها به شكل ادارات و ارگان ها ي مختلف شدند . به طوري كه در قديمي ترين شهر ها و حتي در تهران نيز ارگان ها و نهادهاي مختلفي مسئول كنترل نظم ،بهداشت ،آمد و شد و… بودند . در تهران ارگان هايي براي اداره ي شهر وجود داشت و به مرور به دليل افزايش جمعيت و بزرگ تر شدن شهر ها و گسترش ادرات دولتي و افزايش تصدي گري دولتي ،دولت ها براي اداره ي امور خود ارگان هايي به نا م "پيمانكاران "را تعريف كردند. پيمانكاران به گروههايي گفته مي شود كه در قالب " شركت " تمايل خود را با گرفتن مبالغي از طرف مقابل قرار داد ،به منظور انجام اموري كه به آنها تشريح مي شود اعلام مي كنند و با اخذ قرار دادي آن امور را به عهده مي گيرند . به عبارت ديگر پيمانكاران با تعيين مبالغي عهده دار امور محوله به خود مي شوند. همچنين آنها موظفندكارگران مشغول در شركت خود رادر حين انجام امور محول شده طبق قوانين سازمان تأمين اجتماعي بيمه نمايند.

سازمان تأمين اجتماعي

جهت شركت در دوره آشنايي با قوانين سازمان تأمين اجتماعي كليك كنيد


برچسب: آموزش حضوري، آموزش مجازي، دوره آشنايي با قوانين تأمين اجتماعي، دوره غيرحضوري، دوره مديريت، فعاليت هاي پيمان كاري، موسسه رايتك، ٬ گواهينامه بين المللي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ساعت: ۰۶:۲۴:۰۷ توسط:رايتك موضوع:

در مورد اي‌ جكس بيشتر بدانيد

اي‌ جكس

اي‌ جكس چيست؟

 Asynchronous JavaScript and XML يا به طور خلاصه Ajax (اي‌ جكس ) مجموعه‌اي از استانداردها و تكنولوژي هاي وب است كه به وسيله ي آن مي‌توان وب سايت هايي طراحي نمود كه كاربر به آساني بتواند با آن تعامل داشته باشد. همچنين اي‌ جكس اين امكان را براي ما فراهم مي كند كه بخشهايي از صفحه را بدون بارگذاري كل صفحه (refresh) به روز رساني كنيم زيرا بارگذاري مجدد صفحات وب همواره زمانبر و خسته كننده است ضمن اينكه باعث مي شود پهناي باند كاربر نيز بيش از حد مصرف شود. بسياري از سايت هاي معروف از جمله Google Maps، Gmail، YouTube و Facebook به شكل وسيعي از اين فن آوري استفاده مي كنند

جهت شركت در دوره هاي آموزشي اي‌ جكس كليك كنيد


برچسب: AJAX، آموزش AJAX، آموزش اي جكس، آموزش غير حضوري اي جكس، آموزش غيرحضوري AJAX، آموزش مجازي، آموزش مجازي AJAX، آموزش مجازي اي جكس، ٬ دوره AJAX، دوره آموزشي مجازي اي جكس، دوره اي جكس، دوره هاي آموزشي٬، رايتك، گواهينامه بين المللي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ساعت: ۰۶:۱۱:۵۶ توسط:رايتك موضوع:

دوربين هاي ديجيتال

آشنايي با اصطلاحات دوربين هاي ديجيتال

در اين مطلب ،با اصطلاحات ديافراگم،ISO، سرعت شاتر، عمق ميدان , و فوكوس  در دوربين هاي ديجيتال آشنا خواهيد شد كه پايه و اساس دانش عكاسي با  دوربين هاي ديجيتال محسوب مي شوندهمچنين به شما كمك خواهد كرد كه از حالت خودكار دوربين خارج شده و تنظيمات را به صورت دستي انتخاب كنيد.

جهت شركت در دوره ي آشنايي با دوربين هاي ديجيتال كليك كنيد

ديافراگم(Aperture)در دوربين هاي ديجيتال

ديافراگم نشان مي دهد شكافي كه در پشت  دوربين هاي ديجيتال قرار دارد چه مقدار باز مي شود و چه ميزان نور از آن عبور مي كند. ديافراگم در چشم ،حكم عنبيه در چشم را دارد. ديافراگم با واحدي به نام F/Stops ارزيابي مي شود.كه شامل يك حرف انگليسيFكوچك در كنار يك عدد است وهر چه اين عدد كوچك تر باشد ،نشان مي دهد كه نور بيشتري وارد  دوربين هاي ديجيتال مي شود.  براي مثال f/14 نور بيشتري نسبت به f/22دريافت مي كند. علاوه برنور دهي ،ديافراگم ،ميزان عمق ميدان دوربين را مشخص مي كند
برچسب: آشنايي با اصطلاحات دوربين هاي ديجيتال، آموزش حضوري، آموزش عكاسي، دوره غيرحضوري مباني عكاسي در شب، موسسه رايتك كلاس عكاسي، آموزش مجازي، دوره غيرحضوري، عكاسي، موسسه رايتك، كلاس عكاسي، گواهينامه بين المللي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ساعت: ۰۶:۰۲:۳۱ توسط:رايتك موضوع:

ايمني، بهداشت و محيط زيست

ايمني-بهداشت-محيط زيست

ايمني، بهداشت و محيط زيست (HES)

(HSE) از سه كلمه بهداشت، ايمني، محيط زيست تشكيل شده است.

امروزه فلسفه HSEبا نگرشي نوين به مسائل بهداشت ،ايمني وزيست محيطي در صنعت ،از اهميت ويژه اي در توسعه همه جانبه كشور وپيشرفت ورشد جامعه انساني برخوردار است . سياستهاي اتخاذ شده در اين نگرش بر اساس اهدافي از جمله ارتقاي سطح سلامتي كاركنان ،كاهش آثار نامطلوب صنعت بر محيط زيست  ،افزايش آثار مثبت برصنعت زيست ،افزايش آثارمثبت صنعت بر جامعه ،افزايش ايمني كاركنان ،تجهيزات وتاسيسات در مراكز صنعتي ،كاهش حوادث وآسيب هاي محيط هاي صنعتي ،به پايين ترين ميزان ممكن از طريق حذف شرايط نا ايمن تعيين شده اند.
نظام مديريت فراگير HSEبا ايجاد بستر فرهنگي به تبيين تاثير متقابل عوامل بهداشت ،ايمني ومحيط زيست پرداخته واز اين روش نواقص ،مخاطرات بالقوه ،حوادث ومشكلات را مورد ارزيابي قرارداده وروشهاي مبتني بر پيشگيري را ارائه مي دهد .

براي شركت در دوره ي مديريت ايمني و بهداشت محيط زيست كليك كنيد


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ساعت: ۰۶:۰۱:۱۹ توسط:رايتك موضوع:

ماليات چيست و انواع آن

تعريف ماليات

به مثابه يك نوع هزينه اجتماعي است كه آحاد يك ملت در راستاي بهره وري از امكانات و منابع يك كشور موظفند آنرا پرداخت نمايند تا توانائي‌هاي جايگزيني اين امكانات و منابع فراهم شود.ماليات در واقع انتقال بخشي از درآمدهاي جامعه به دولت و يا بخشي از سود فعاليت‌هاي اقتصادي است كه نصيب دولت مي‌گردد زيرا ابزار و امكانات دست يابي به درآمد و سودها را دولت فراهم ساخته‌است.

جهت شركت در دوره آشنايي با قوانين ماليات هاي مستقيم و معافيت هاي آن كليك كنيد

انواع ماليات در ايران

۱-مستقيم :

پرداخت كنندگان آن معلوم بوده و نام و مشخصات و منبع مالياتي آنها براي دستگاه مالياتي شناخته شده است . به عبارت ديگر مالياتهاي مستقيم بطور مستقيم از افراد يا اشخاص وصول مي شود و شامل ماليات بر دارايي و بر درآمد مي باشد.

۱-۱- ماليات بر دارايي شامل حق تمبر و بر ارث مي باشد (اخيراً ماليات بر اراضي باير هم طبق قانون ديگر برقرار گرديده است)

۱-2- ماليات بر درآمد شامل ماليات بر درآمد املاك، بر درآمد كشاورزي، بر درآمد حقوق،بر درآمد مشاغل،بر درآمد اشخاص حقوقي و بر درآمد اتفاقي است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ساعت: ۰۵:۴۷:۰۲ توسط:رايتك موضوع:

آشنايي با قسمت هاي مختلف محيط photoshop

 

 photoshop

محيط نرم افزار فتوشاپ

آشنايي با قسمت هاي مختلف محيط نرم افزار photoshop

نرم افزارphotoshop به چند بخش اصلي تقسيم مي شود كه شامل menu bar(نوار دستورات)، option bar(نوار اختيارات )، toolbox(جعبه ابزار) است.

جهت شركت در دوره هاي آموزشي فتوشاپ كليك كنيد.

نوار دستورات نرم افزارphotoshop :

نوار دستورات در اين نرم افزار شامل 9 گزينه ي اصلي هستند كه در هر يك از اين گزينه ها دستورات و زيرگزينه هايي براي انجام عمليات ويرايش روي تصاوير وجود دارد كه بعضي از آن ها مانند دستورات ساير نرم افزار ها file، edit، view،  window و help مي باشند. در عين حال گزينه هايي مثل image،Dselect، layer و filtter به طور اختصاصي براي انجام دادن عمليات روي تصاوير ايجاد شده اند .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ساعت: ۰۵:۳۶:۵۴ توسط:رايتك موضوع:

اهميت مديريت بازاريابي چيست؟

اهميت مديريت بازاريابي

مديريت بازاريابي تلاش آگاهانه‌اي براي به‌دست‌آوردن نتايج مثبت در مبادله با بازارهاي هدف است.اما به‌طور كلاسيك، مديريت بازاريابي به وظايف آن دسته از كاركنان سازمان اطلاق مي‌شود كه با فروش محصولات و خدمات نهايي سر و كار دارند؛ مانند مدير فروش، مدير تبليغات و فروشندگان.

در جوامع صنعتي غربي، به نسبت موجوديت بازار هاي متعدد بازارهاي فروشندگان به بازارهاي خريداران تبديل گرديده است. تغييراتي كه در بازار به وقوع پيوسته، باعث ايجاد ديدگاه هاي مختلف و تغيير اولويت ها گرديده و اهميت بخش بازاريابي را نسبت به فعاليت بخش توليد بالا برده است درهمين راستا در اين مطلب توضيحاتي مؤثري در ارتباط با مديريت بازاريابي ارائه شده است.

وظايف عمده بازاريابي عبارت اند از:

  • تحليل وضعيت بازار
  • مديريت استراتژيك تصدي ها
  •  تطبيق برنامه
  • هماهنگ سازي و نظارت برروي برنامه

جهت شركت در دوره مديريت بازاريابي كليك كنيد


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ساعت: ۰۸:۳۰:۳۹ توسط:رايتك موضوع:

عكاسي در شب

آشنايي با مباني عكاسي در شب ونور كم

عكاسي درشب مي تواند عكس هاي  زيبا و ديدني را از غروب آفتاب وظاهر شدن ماه در آسمان براي شما به ارمغان بياورد، علاوه براين مناظر شهري براي عكاسي درشب بسيار ايده آل هستند زيرا اين نوع از عكس ها نماي متفاوتي از شهر را به نمايش مي گذارند. شما با عكاسي در شب مي توانيد قدم موثري براي پيشرفت در شاخه هاي مختلف عكاسي برداريد.

 

عكاسي در شب
عكاسي در شب 

جهت شركت در دوره ي مباني عكاسي درشب و نور كم كليك نماييد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ساعت: ۰۸:۲۷:۰۶ توسط:رايتك موضوع:

ترفندهاي كاربردي فتوشاپ را بشناسيد

 ترفند هاي كاربردي نرم افزار فتوشاپ را بشناسيد

ترفند هاي كاربردي فتوشاپ كه در اين مقاله قصد معرفي آن ها را داريم استفاده از اين نرم افزار پر طرفدار را كه بهترين برنامه براي ويرايش عكس و ايجاد افكت‌هاي تصويري است لذت بخش تر مي كند. .نرم افزار فتوشاپ كاربران بسياري در سطح دنيا دارد و داراي ترفندهاي متنوع  و جالبي است كه در اين مقاله قصد داريم تعدادي از اين ترفند هاي كاربردي نرم افزار فتوشاپ را براي شما بيان كنيم.

ترفند هاي فتوشاپ
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ساعت: ۰۸:۱۲:۰۷ توسط:رايتك موضوع: