مركز آموزش مجازي رايتك مركز آموزش مجازي رايتك .

مركز آموزش مجازي رايتك

دوره حسابداري ويژه‌ي بازار كار و اهميت آن

حسابداري ويژه‌ي بازار كار

آموزش حسابداري ويژه‌ي بازار كار

آموزش‌هاي حسابداري ويژه‌ي بازار كار دوره‌هاي بسيار مفيد و كارآمد براي افرادي است كه مي‌خواهند وارد اين حرفه شوند. آموزش‌هاي لازم ويژه‌ي بازار كار يك كارگاه آموزش حسابداري عملي مي‌باشد كه براي اين دسته از افراد طراحي‌شده است.

همان‌طور كه ميدانيد رشته‌ي حسابداري يكي از رشته‌هاي مهم و پر متقاضي در بازار كار است. تمامي مديران سازمان‌ها و شركت‌ها و بانك‌ها توانسته‌اند با استفاده از برنامه‌هاي دقيق حسابداري امور مالي خود را به‌راحتي كنترل كنند و مشكلات و مسائل مالي شركت‌هاي خود را تحت كنترل خود درآورند.

در تعاريف و تشخيص ويژگي‌هاي مبرهن حسابداري مي‌توان گفت كه فرصت‌ها و دامنه‌ي شغلي اين رشته بسيار وسيع و گسترده است و امروزه تمامي محاسبات امور مالي به ياري اين سيستم پركاربرد امكان‌پذير شده است و درصد خطا و اشتباه در آن‌ها به حداقل ممكن رسيده است. به جرئت مي‌توان گفت كه ميزان بيكاري فارغ‌التحصيلان اين رشته بسيار كمتر از رشته‌هاي ديگر مي‌باشد. چون در تمامي محيط بازار كار از مركزهاي دولتي يا شركت‌ها و مؤسسات خصوصي براي قسمت امور مالي خود حتماً به يك يا چند نفر حسابدار نياز دارند تا محاسبات مالي آن‌ها را با دقت و مهارت كافي برسي نمايد.

ازاين‌رو سيستم و دانش حسابداري در تمامي اين مركزها و در محيط بازار كار جايگاه خود را به‌عنوان يك شغل لازم و مهم حفظ كرده است و يكي از اركان مهم سيستم‌ها و مراكز اداري مي باشد.

جهت شركت در دوره حسابداري ويژه بازار كاركليك كنيد

دوره حسابداري ويژه‌ي بازار كار

با توجه به اهميت اين رشته و كاربرد آن در بازار كار مؤسسات آموزشي درصدد برگزاري كارگاه‌هاي حسابداري ويژه‌ي بازار كار برآمدند در اين كارگاهها تمامي آموزش‌هاي لازم جهت يادگيري تمامي اصول و مباحث حسابداري را به كارآموزان مي‌دهند و آنان را آماده ورود به بازار كار خواهند كرد.

هدف از برگزاري كارگاه حسابداري انجام پروژه‌هاي واقعي حسابداري براي تمامي شركت‌ها بخصوص شركت‌هاي خدماتي مي‌باشد و شركت‌كنندگان و كارآموزان در اين كارگاه‌ها به‌صورت كاملاً كاربردي از دانش به‌روز حسابداري بهره‌مند‌ مي‌شوند.

علاقه‌مندان به شركت در كلاس‌هاي آموزشي تمامي آموزش‌هاي تئوري كامل و عملي متنوعي را مي‌گذرانند تا كليه‌ي آموزش‌هاي اجرايي موردنياز در بازار را فراگيرند و آماده‌ي ورود به بازار كار و انجام كارهاي مالي در جايگاه يك حسابدار دقيق و كار بلد شوند. سرفصل‌ها و مباحثي كه در اين دوره‌ها آموزش داده خواهد شد

1. كليه‌ي اصول و مفاهيم حسابداري

2. نحوه‌ي بستن حساب‌ها

3. تهيه‌ي گزارش‌هاي مالي/تهيه‌ي سود و زيان

4. انجام پروژه‌هاي واقعي حسابداري يك موسسه و تمامي موارد ديگر لازم در اصول حسابداري.

از موارد مهمي كه در اين كارگاه‌هاي آموزشي به كارآموزان و شركت‌كنندگان آموزش داده مي‌شود حسابداري با اكسل و نحوه‌ي تهيه‌ي اظهارنامه مالياتي است. همان‌گونه كه مي‌دانيد كار با اكسل مكمل كار حسابداري مي‌باشد و به‌نوعي با اين سيستم رابطه دارد. همچنين در اين كارگاه‌هاي حسابداري به آموزش و تجزيه‌وتحليل پارامترهاي مهم و حساس اظهارنامه مي‌پردازند.

تمامي كارآموزان در دوره‌هاي آموزشي اين كارگاه‌ها به‌طور دقيق به تنظيم و نحوه‌ي پر كردن اظهارنامه مالياتي آموزش‌هاي لازم را خواهند ديد. در پايان دوره‌هاي كارگاه حسابداري تمامي كارآموزان محتويات دوره را به‌خوبي ياد مي‌گيرند و ديگر نگران اين نيستند كه اشتباهي برايشان در حساب‌وكتاب رخ دهد. حتي مي‌توانند اظهارنامه مالياتي تمامي شركت‌ها را پر كنند و يا به‌عنوان مشاور شركت‌ها عمل كنند.

تمامي اطلاعات مربوط به نحوه‌ي برگزاري كلاس‌ها و زمان برگزاري دوره‌هاي آموزشي از طريق مسئولان كارگاه حسابداري ويژه‌ي بازار كار به‌تمامي كارآموزان ابلاغ خواهد شد.

در پايان دوره‌ي كلاس‌هاي آموزشي اين كارگاه‌ها كارآموزان موفق به دريافت مدرك حسابداري معتبر خواهند شد.


برچسب: آموزش حضوري، آموزش مجازي، آموزش مجازي با مدرك معتبر، اموزش حسابداري، انواع حسابداري، تعريف حسابداري، حسابداري، حسابداري ويژه‌ي بازار كار، حسابداري چيست، دوره غيرحضوري، دوره هاي آموزشي، دوره هاي آموزشي رايتك، رايتك، رشته حسابداري، شغل حسابداري، مدرك معتبر، موسسه رايتك، گواهينامه بين المللي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ دى ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۴۴:۳۶ توسط:رايتك موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :