مركز آموزش مجازي رايتك مركز آموزش مجازي رايتك .

مركز آموزش مجازي رايتك

دوره مديريت استراتژيك و اهميت آن

دوره مديريت استراتژيك

مديريت استراتژيك

به نظر شما چرا بعضي از شركت‌هاي بزرگ و موفق در مدت زمان كوتاهي با از دست دادن سهم بزرگي از بازار خود به موقعيتي معمولي و حتي تأسف بار تنزل يافته‌اند و يا چرا بعضي از شركت‌هاي كوچك و گمنام به يكباره به جايگاه‌هاي ممتازي در صحنه رقابت رسيده‌اند؟

چرا برخي از مؤسسات، نوسان‌هاي سياسي، اقتصادي، اجتماعي را به راحتي تحمل نموده و بر آنها غلبه مي‌كنند و در مقابل برخي از سازمان‌ها طعم تلخ شكست را چشيده و از ادامه راه باز مي‌مانند؟

مديريت استراتژيك عبارت است از بررسي محيطي (هم محيط خارجي و هم محيط داخلي) تدوين استراتژي، اجراي استراتژي، ارزيابي و كنترل. مديريت استراتژيك ، رويكردي سيستماتيك براي مشخص كردن و ايجاد تغييرات لازم و اندازه گيري عملكرد سازمانها مي باشد كه باعث حركت سازمان براي دستيابي به چشم انداز مورد نظر خود مي شود.

فرايند مديريت استراتژيك به معناي تعيين استراتژي سازمان است. مديران توسط اين فرآيند مجموعه‌اي از استراتژي‌هاي سازمان را تعريف مي‌كنند تا دستيابي به عملكرد بهتري را فراهم كنند.

با نگاهي دقيق به مفهوم مديريت استراتژيك مي‌توان به ضرورت استفاده از آن پي برد. با توجه به تغييرات محيطي كه در حال حاضر شتاب زيادي به خود گرفته است و پيچيده شدن تصميمات سازماني، لزوم بكارگيري برنامه‌اي جامع براي مواجهه با اينگونه مسائل بيشتر از گذشته ملموس مي‌شود. اين برنامه چيزي جز برنامه استراتژيك نيست

جهت شركت دردوره مديريت استراتژيك كليك كنيد

 

اولين گام به سوي مديريت استراتژيك چيست؟

 

اولين گام به سوي مديريت استراتژيك توسعه يك برنامه استراتژيك براي سازمان مي باشد.

 

دوره مديريت استراتژيك

 

هدف اصلي اين دوره بالا بردن سطح آمادگي، دانش و مهارت مشاركت كنندگان جهت تصميم گيري اثر بخش در فضاي پيچيده و نا مطمئن رقابت كنوني كسب و كار است. در اين دوره با آموزش مفاهيم جديد و تكنيك هاي فرموله كردن استراتژي در فضاي رقابت، سطح تفكراستراتژيك مخاطبين ارتقاء خواهد يافت.

 

چشم انداز دوره مديريت استراتژيك :

 

  • بالا بردن مهارت هاي مديريت
  • بالا بردن توانايي تدوين استراتژي
  • افزايش توانايي در اجرا و كنترل استراتژيكي
  • آشنايي با مباحث روز استراتژيكبرچسب: آموزش استراتژيك، آموزش حضوري، آموزش مجازي، آموزش مجازي مديريت استراتژيك، آموزش مديريت استراتژيك، استراتژيك، دوره غيرحضوري، دوره مديريت، دوره هاي آموزشي، دوره هاي آموزشي رايتك، رايتك، شيوه مديريت استراتژيك، مدرك مديريت استراتژيك، مدرك معتبر، مديريت استراتژيك، موسسه رايتك، گواهينامه بين المللي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ دى ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۲۹:۳۷ توسط:رايتك موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :