مركز آموزش مجازي رايتك مركز آموزش مجازي رايتك .

مركز آموزش مجازي رايتك

اجراي مديريت ارتباط با مشتري CRM

ارتباط با مشتري crm

اجراي CRM، امضاي سند موفقيت سازمان شماست

همه سازمان ها و شركت هاي موفق روز دنيا براي ارائه بهترين خدمات و فروش محصولاتشان به مشتري نياز دارند. در اين ميان آن دسته از سازمان هايي كه علاقه مند هستند تا ارتباط هاي چند جانبه خود را با مشتريانشان حفظ كنند، از يك سيستم نرم افزاري به ناممديريت ارتباط با مشتري يا CRM كه مخفف كلمه Customer Relationship Management مي باشد، بهره مي برند.

براي پياده سازي كردن ارتباط با مشتري crm نكته قابل توجه اين است كه همه ذينفعان در يك مجموعه به يك درك عميق و صحيح از آن برسند. فروشندگان، بازاريابان و اشخاص مختلف هر كدام تصور خاصي راجب CRM دارند. در حقيقت آموزش CRM تمامي شبهات را از بين مي برد و سود زيادي را با خود به همراه دارد. اين آموزش بهبود هايي كه در روند كاري ايجاد خواهد شد را براي ذينفعان روشن خواهد ساخت.

جهت شركت دردوره ي مديريت ارتباط با مشتري crmكليك كنيد

پيش نياز هاي اجراي CRM

  • بهتر است در ابتداي كار اين موضوع به طور واضح روشن شود كه در پي اجرا و پياده سازي CRM قرار است كه چه تغييراتي در سازمان به وجود آيد و هدف اصلي از اجراي آن چيست؟
  • معمولا در يك دوره CRM و آموزش هايي كه براي افراد در نظر گرفته مي شود، نيرو هاي بخش فروش و بازاريابي به ميزان بيشتري نسبت به سايرين مي توانند از نكات قابل ذكر بهره مند شوند و آن را پياده كنند، چرا كه تاثير مستقيم آن بر روي فعاليت هاي تجاري و فروش سازمان خواهد بود. در نتيجه انتخاب كردن يك فرد كاملا مورد اعتماد و دانا به عنوان مدير اين پروژه بسيار بااهميت است.
  • تمامي افرادي كه در كلاس CRM شركت مي كنند بايد اين توانايي را در پايان دوره داشته باشند كه آموزه هاي خود را اجرا سازند و به نتيجه عالي دست پيدا كنند، لذا از ابتدا بايد قدرت و فضاي اجرايي لازم را در اختيارشان قرار داد تا به خوبي از عهده اين مسئوليت برآيند.
  • اين نكته را در نظر داشته باشيد كه در پياده سازي هر فرآيند و تكنيكي بايد مرحله به مرحله پيش رفت و براي رسيدن به اهداف طولاني مدت صبور بود.

منافع استفاده از CRM چيست؟

بهره بردن از سيستم ارتباط با مشتري مشابه تمام سيستم هاي ديگر كه هدف اصلي آن ها سهولت انجام فعاليت هاي مختلف در يك سازمان مي باشد، منافع خاص خود را به همراه دارد كه در ادامه به آن ها اشاره مي كنيم.

  • اولين و مهم ترين مزيت اين سيستم، فروش بالاي محصولات به مشتريان و كسب سودي قابل توجه است. در نتيجه اين امر تلاش گسترده اي در زمينه وفادار ماندن مشتريان و تبديل آن ها به مشتريان ثابت و هميشگي سازمان صورت خواهد پذيرفت.
  • با توجه به اينكه بيشترين فعاليت يك سازمان مربوط به بخش فروش آن مي باشد، بكارگيري سيستم  CRM نقش موثري در سرعت روند انجام كار خواهد گذاشت. در نتيجه در استفاده بهينه از زمان تاثير خود را نشان مي دهد.
  • طبقه بندي شدن اطلاعات مشتري، دست يابي سريع و آسان به آن، ياد آوري نكات ضروري، برقراري نظم و در اختيار داشتن گزارش هاي منظم از عملكرد به صورت روزانه و ماهانه جزو مزيت هاي ديگري است كه با CRM مي توان به آن دست يافت.
  • با استفاده از اين سيستم اين امكان در اختيار تيم فروش سازمان قرار مي گيرد كه با تجزيه و تحليل داده هاي بدست آمده ميزان فروشي كه داشته است و همچنين درآمد حاصله را تخمين بزند.
  • موجب مي شود تا يك سازمان براي پيشرفت كارش به راحتي بتواند نياز هاي مشتريان را تشخيص دهد و جهت جلب رضايت بيشتر آن ها و رفع نيازشان در آينده يك راهكار مناسب را در نظر بگيرد.

جهت شركت دردوره ي مديريت ارتباط با مشتري crmكليك كنيد


برچسب: آموزش ارتباط با مشتري، آموزش حضوري، آموزش مجازي، آموزش مديريت ارتباط با مشتري، دوره آموزش نرم افزار crm، دوره غيرحضوري، دوره مديريت، دوره مديريت ارتباط با مشتري، دوره هاي crm، دوره هاي آموزشي، دوره هاي آموزشي رايتك، دوره هاي مديريت مشتري، رايتك، مدرك معتبر، مديريت، مديريت ارتباط با مشتري pdf، مديريت ارتباط با مشتري+مقاله، موسسه رايتك، كتاب مديريت ارتباط با مشتري، كلاس crm، گرفتن مدرك crm، گواهينامه بين المللي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ دى ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۴۶:۲۳ توسط:رايتك موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :