مركز آموزش مجازي رايتك

اجراي مديريت ارتباط با مشتري CRM

ارتباط با مشتري crm

اجراي CRM، امضاي سند موفقيت سازمان شماست

همه سازمان ها و شركت هاي موفق روز دنيا براي ارائه بهترين خدمات و فروش محصولاتشان به مشتري نياز دارند. در اين ميان آن دسته از سازمان هايي كه علاقه مند هستند تا ارتباط هاي چند جانبه خود را با مشتريانشان حفظ كنند، از يك سيستم نرم افزاري به ناممديريت ارتباط با مشتري يا CRM كه مخفف كلمه Customer Relationship Management مي باشد، بهره مي برند.

براي پياده سازي كردن ارتباط با مشتري crm نكته قابل توجه اين است كه همه ذينفعان در يك مجموعه به يك درك عميق و صحيح از آن برسند. فروشندگان، بازاريابان و اشخاص مختلف هر كدام تصور خاصي راجب CRM دارند. در حقيقت آموزش CRM تمامي شبهات را از بين مي برد و سود زيادي را با خود به همراه دارد. اين آموزش بهبود هايي كه در روند كاري ايجاد خواهد شد را براي ذينفعان روشن خواهد ساخت.

جهت شركت دردوره ي مديريت ارتباط با مشتري crmكليك كنيد


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1396/10/7 ساعت: ۰۷ توسط:erightec :

مديريت ارتباط با مشتري با رويكردهاي داده كاوي

داده‌كاوي(Data Mining) در مديريت ارتباط با مشتري

داده كاوي (Data Mining) از علوم نسبتا جديدي است كه براي كشف الگوهاي پنهان در حجم انبوه داده‌ها به كار گرفته مي‌شود.امروزه در شركت‌هاي آينده‌نگر كه آينده‌‌ي سيستم خود را از نظر رابطه با مشتريان در اولويت قرار داده‌اند، شناخت تمام مشتريان و همچنين شناخت نيازهاي آن‌ها مي‌تواند كمك بزرگي در رسيدن به هدفشان داشته باشد، لذا آن‌ها از اين شناخت مي‌توانند در جهت بهتر و راحت‌تر انجام شدن تجارت‌شان با مشتريان‌شان استفاده كنند، تا اين‌ كه تمركزشان را بر تعامل با رقبايشان بگذارند.

مديريت ارتباط با مشتري

براي شركت در دوره ي مديريت ارتباط با مشتري با رويكردهاي داده كاوي كليك كنيد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1396/7/5 ساعت: ۱۱ توسط:erightec :