مركز آموزش مجازي رايتك

بازاريابي چيست؟ مدرك بازاريابي mba

مدرك بازاريابي mba

مفهوم بازاريابي

بازاريابي ، تنها به مفهوم گسترش تقاضا براي محصول نيست.  طبيعت اجتماعي آن از قبيل اعتبار ، سلامت و امنيت محصولات نيز بايد خود را در تعريف بازاريابي نشان دهد . بازاريابي عبارت از فعاليت‏هاي نيروي انساني است كه از طريق تبادل فرايندها به سمت ارضاء نيازها و خواسته ‏ها هدايت شود. يكي از نيازهاي ضروري مديران سازمان ها ، درك و توسعه ي برنامه هاي بازاريابي براي محصولات و خدماتشان است.

بازاريابي ديجيتالي (Digital Marketing)

بازاريابي محصولات و يا خدمات با استفاده از كانال‌ها و رسانه‌هاي ديجيتال براي برقراري ارتباط بيشتر با مصرف كنندگان، ديجيتال ماركتينگ ناميده مي‌شود.

در بازاريابي ديجيتالي هدف اصلي اين است كه از طريق رسانه‌هاي مختلف ديجيتالي، برندي را ترويج كنيم.

دقت كنيد كه همه‌ي رسانه‌هاي ديجيتال، نه فقط رسانه‌هاي آنلاين. براي مثال بازاريابي از طريق SMS، USSD، تلوزيون، بيلبوردهاي الكترونيكي و… جزو بازاريابي ديجيتال هستند ولي هيچكدام‌شان آنلاين نيستند.

جهت شركت دردوره مديريت كسب و كار MBAكليك كنيد


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1396/10/6 ساعت: ۰۹ توسط:erightec :

آموزش بازاريابي اينترنتي و تكنيك هاي آن

آموزش بازاريابي اينترنتي

آموزش بازاريابي اينترنتي

بازاريابي ديجيتال (Digital Marketing) به مجموعه فعاليت هايي كه جهت تبليغ محصولات و خدمات با استفاده از فن آوري هاي ديجيتال ، عمدتا در اينترنت، صورت مي گيرد گفته مي شود. اين يك تعريف خيلي ساده از ديجيتال ماركتينگ يا بازاريابي ديجيتالي بود. در واقع ديجيتال ماركتينگ خيلي گسترده تر از ديگر روش هاي بازاريابي در كسب و كارهاي سنتي است.

تكنيك هاي بازاريابي ديجيتالي

بازاريابي با استفاده از موتورهاي جستجو

در اين روش با استفاده از تكنيك‏هاي طراحي سايت و سئو سعي در بهبود جايگاه سايت مورد نظر دارند تا با ارتقا جايگاه سايت در نتايج جستجو و قرار گرفتن در صفحه اول كاربران سريعتر و راحت تر به سايت دسترسي داشته باشند. بهينه سازي سايت به دو صورت بهينه سازي داخلي و بهينه سازي خارجي است. در بهينه سازي داخلي شامل كاربرد درست كلمات كليدي، لينك‏هاي داخلي و كلاً بر طراحي سايت دلالت دارد. اما بهينه سازي خارجي مانند لينك‏هايي است كه به سايت شما داده مي شود

براي شركت در دوره آموزش بازاريابي اينترنتي كليك كنيد


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1396/9/27 ساعت: ۰۷ توسط:erightec :

طرح يا برنامه بازاريابي

طرح يا برنامه بازاريابي

هر برنامه بازاريابي از سه بخش اصلي تشكيل شده است:

برنامه بازاريابي

اهداف  بازاريابي Marketing Goals)):پس از آن كه وضعيت كنوني سازمان تجزيه و تحليل شد رقبا و شرايط بازار مي ‌توانند نسبت به تعيين اهداف بازاريابي اقدام نمايند. هدف اصلي طرح ها و برنامه هاي بازاريابي، ايجاد تعادل و تناسب بين محصولات سازمان و بازارهاي هدف آن است.

براي شركت در دوره طراحي طرح تجاري كليك كنيد.

استراتژي بازاريابي (Marketing Strategy):استراتژي بازاريابي شامل روش رسيدن به اهداف بازاريابي است . اين استراتژي روش انتخاب شده براي دستيابي به يك هدف مشخص است و ابزار رسيدن به اين هدف را در چارچوب زماني تشريح مي كند. البته برنامه بازاريابي شامل جزئيات كار كه بصورت روزانه پيگيري مي شود، نيست و استراتژي هاي بازاريابي به آميخته بازاريابي (محصول، قيمت، ترويج و توزيع) مربوط مي ‌شوند.

تاكتيك هاي بازاريابي Marketing tactics)):فرآيندهاي تبديل استراتژي به برنامه ‌هاي كاري هستند كه هر برنامه كاري از جايگاه فعلي شركت، اهداف و فعاليت هاي شركت، مسئوليت ها، زمان شروع و پايان كار و هزينه‌ها تشكيل مي شود.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1396/7/6 ساعت: ۰۹ توسط:erightec :

digital marketing يا بازاريابي اينترنتي

مفهوم بازاريابي اينترنتي( digital marketing )

در يك عبارت ساده مي توان گفت،بازاريابي اينترنتي يا digital marketing شامل فعاليت هايي مي باشد كه در وب سايت خود، شبكه هاي اجتماعي و ساير وب سايتهاي اينترنتي انجام مي دهيم تا كاربران در سراسر دنيا با محصولات و خدمات ما آشنا شده و نسبت به خريد محصولات و خدمات ما اقدام كنند. بازاريابي اينترنتي، ويژگيهاي فني و خلاقانه اينترنت را با هم گره مي زند كه شامل طراحي، توسعه، تبليغات و فروش است.

digital marketing

براي شركت در دوره بازاريابي اينترنتي كليك كنيد


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1396/4/22 ساعت: ۱۰ توسط:erightec :