مركز آموزش مجازي رايتك

آشنايي با سقف هاي كشسان

سقف هاي كشسان چيست ؟

سقف هاي كشسان يكي  از انواع سقف هاي كاذب محسوب ميشوند، كه براي نصب آنها از ريلهاي پروفيلي كه در اطراف محوطه مورد نظر قرار دارند نصب ميشوند.سقف هاي كشسان  بسيار مقاوم و سبك وزن هستند و آنها را با حرارت نصب ميكنند زيرا اندازهاي توليد شده درصدي كوچك تر از اندازه واقعي هست و با حرارت دادن و كشيدن آنها براي جا زدن در گيره هاي نگهدارنده ميتوان در سايز دلخواه آنها را نصب كرد و كوچك بود آن جبران ميشود البته اين حالت باعث ميشود كه هنگام نصب دچار تاب خوردگي نشود و كاملا صاف (flat) باشد.

 جهت شركت دردوره آموزشي سقف هاي كشسانكليك كنيد

سقف-كشسان

 


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1396/12/6 ساعت: ۰۹ توسط:erightec :

طراحي دكوراسيون داخلي منزل و آموزش آن

طراحي دكوراسيون داخلي منزل

دكوراسيون داخلي

دكوراسيون داخلي و هنر ديزاين فضاي معماري،‌ هنر خلق و آفرينش فضايي ست كه انسان در آن زيست مي كند. اما در حالت كلي، اين هنر، به لحاظ آنكه با زندگي روزمره انسان سروكار بسيار دارد و تاثيرات مستقيم بر سلامت رواني و عملكرد افراد دارد،‌ بايستي به لحاظ كاملا علمي و اصولي آموخته شود.

در هنر دكوارسيون داخلي، عناصري مانند رنگ، ‌مبلمان، نور و ساير جزئيات موجود در يك فضاي ساختماني، به گونه اي هنرمندانه و هماهنگ در كنار هم طراحي مي شوند.

جهت شركت در دوره آموزش دكوراسيون داخلي كليك كنيد


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1396/11/24 ساعت: ۰۸ توسط:erightec :

آموزش دكوراسيون داخلي همراه با دريافت مدرك معتبر

 

آموزش دكوراسيون داخلي

دكوراسيون داخلي

دكوراسيون داخلي از رشته هايي است كه زمينه فعاليت عملي آن را در جامعه فراوان مشاهده مي شود . طراحي و چيدمان فضاي داخلي فروشگاه هاي بزرگ و كوچك، هتل ها، ادارات و بانكها، مجتمع هاي تجاري، خانه هاي مسكوني, سالن هاي پايانه ها و فرودگاه ها مواردي هستند كه نيازمند طراح داخلي مي باشند.

دكوراسيون داخلي عبارتست از هماهنگ سازي طراحي شده براي به جلوه درآوردن رنگ اثاثيه و ساير اشياء در يك اتاق يا ساختمان به صورت هنرمندانه.

دكوراسيون داخلي منزل به مجموع طراحي ها و اجراي عمليات دكور در داخل يك واحد، منزل ، اداره ، دفتركار، بيمارستان ، دانشگاه و … و هر چيزي كه يك بنا محسوب شود گفته مي شود. طراحي دكوراسيون داخلي منزل در گذشته هاي دور بصورت دستي بوده ولي امروزه نرم افزارهاي بسيار زيادي در اين زمينه وجود دارد. نرم افزارهايي نظير اتوكد ، تري دي مكس امروزه كار را براي طراحان دكور داخلي بسيار ساده كرده اند.

جهت شركت در دوره آموزش دكوراسيون داخلي كليك كنيد


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1396/9/20 ساعت: ۰۷ توسط:erightec :

دكوراسيون داخلي و درآمد اين حرفه

دكوراسيون داخلي

دكوراسيون داخلي

براساس معني مندرج در لغت نامه آكسفورد، دكوراسيون داخلي عبارت است از: «هماهنگ سازي طراحي شده براي به جلوه درآوردن رنگ‌ها، اثاثيه و ساير اشياء در يك اتاق يا ساختمان به صورت هنرمندانه».

دكوراسيون داخلي به هنر و علم ساخت فضاي داخلي زيبايي شناختي و كاربردي براي ساكنان آن اشاره دارد. در حالي كه بيرون يك ساختمان گاهي اوقات نيز مي تواند در دكوراسيون داخلي گنجانده شود.هر كسي كه تا به حال يك خانه يا دفتر تزئين كرده است در طراحي داخلي شركت كرده است.

دكوراسيون داخلي به عنوان يك هنر تركيبي است، زيرا به طراحان نياز دارد تا قطعات مختلف را با هم تركيب كنند تا شكل شيك را شكل دهند.طراحان دكوراسيون مي توانند به مشتريان در تصميم گيري براي انتخاب سبك، طرح رنگي، خريد مبلمان و لوازم جانبي كمك كنند.

هنگام طراحي يا تزئين خانه، هميشه توجه به جزئيات كوچك مهم است. البته، عناصر ديگر مانند تم رنگ و يا مبلمان بزرگ نيز مهم هستند، اما اغلب جزئيات كوچك است كه تفاوت بين يك خانه روشن و سرگرم كننده و خسته كننده را نشان مي دهد. چنين جزئيات مي تواند به عنوان مثال در بافت و يا رنگ كف و يا در مبلمان و… باشد.

شما مي توانيد براي مثال بعضي از بالشهاي رنگي را روي صندلي اضافه كنيد. همچنين مي توانيد برخي از تصاوير هنري را براي نمايش در ديوارها انتخاب كنيد. گل ها نيز در انتخاب دكوراسيون يك انتخاب رايج هستند. در نهايت مهمترين چيزهايي كه هنگام تزئين خانه بايد مراقب بود تركيب مواد و نحوه رنگ و بافت با هم باشند.

جهت شركت در دوره جامع دكوراسيون داخلي كليك كنيد


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1396/7/17 ساعت: ۰۸ توسط:erightec :