مركز آموزش مجازي رايتك

بازاريابي چيست؟ مدرك بازاريابي mba

مدرك بازاريابي mba

مفهوم بازاريابي

بازاريابي ، تنها به مفهوم گسترش تقاضا براي محصول نيست.  طبيعت اجتماعي آن از قبيل اعتبار ، سلامت و امنيت محصولات نيز بايد خود را در تعريف بازاريابي نشان دهد . بازاريابي عبارت از فعاليت‏هاي نيروي انساني است كه از طريق تبادل فرايندها به سمت ارضاء نيازها و خواسته ‏ها هدايت شود. يكي از نيازهاي ضروري مديران سازمان ها ، درك و توسعه ي برنامه هاي بازاريابي براي محصولات و خدماتشان است.

بازاريابي ديجيتالي (Digital Marketing)

بازاريابي محصولات و يا خدمات با استفاده از كانال‌ها و رسانه‌هاي ديجيتال براي برقراري ارتباط بيشتر با مصرف كنندگان، ديجيتال ماركتينگ ناميده مي‌شود.

در بازاريابي ديجيتالي هدف اصلي اين است كه از طريق رسانه‌هاي مختلف ديجيتالي، برندي را ترويج كنيم.

دقت كنيد كه همه‌ي رسانه‌هاي ديجيتال، نه فقط رسانه‌هاي آنلاين. براي مثال بازاريابي از طريق SMS، USSD، تلوزيون، بيلبوردهاي الكترونيكي و… جزو بازاريابي ديجيتال هستند ولي هيچكدام‌شان آنلاين نيستند.

جهت شركت دردوره مديريت كسب و كار MBAكليك كنيد


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1396/10/6 ساعت: ۰۹ توسط:erightec :

دوره mba چيست ؟

دوره mba

 

دوره MBA

مدرك و دوره MBA در اوايل قرن بيستم زماني كه كشورها صنعتي شدند و شركت ها به دنبال روش هاي علمي براي مديريت بود، در ايالات متحده آغاز شد . دوره MBA به طور خاص براي كساني در نظر گرفته شده است كه نيازمند دانش مديريت هستند، اما در زمينه‌هاي ديگر تحصيل كرده‌اند. به همين علت، عموم مخاطبان دوره MBA، تحصيلات اصلي خود را در حوزه‌هاي ديگر گذرانده و براي تكميل مهارتهاي مديريتي خود، اين رشته را به صورت دانشگاهي يا در قالب دوره MBA آزاد دنبال مي‌كنند.

هدف اصلي MBA تبديل دانش صرف مديريتي به مهارت كاربردي و اجرايي مديريت است. در طي دوره هاي تحصيل MBA دانش پذيران با استفاده از دانش مديريت درصدد حل مسائل و برطرف كردن چالش هاي مديريتي واقعي بر مي آيند. MBA مديريت كاربردي براي كساني است كه ميخواهند از علم مديريت براي بهبود شرايط كسب و كار خود و يا ارائه مشاوره و خدمات مديريتي به ديگر كسب و كارها استفاده كنند.

جهت شركت در دوره آموزشي مديريت mbaكليك كنيد


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1396/8/15 ساعت: ۰۶ توسط:erightec :