مركز آموزش مجازي رايتك

آموزش حسابداري ويژه بازار كار و فرصت هاي شغلي آن

آموزش حسابداري ويژه بازار كار

آموزش حسابداري ويژه بازار كار

اگر بخواهيم راجع به آموزش حسابداري ويژه بازار كار رشته حسابداري صحبت كنيم بهتر است در ابتدا بدانيم كه اين رشته  در بازار كار  در كدام شاخه هاي كاري مورد نياز است. شاخه هاي مختلف رشته حسابداري شامل موارد زير مي باشد:

حسابداري مالي: در كليه شركتها و مؤسسات تجاري و غيرانتفاعي.

حسابداري صنعتي : در كليه واحدهاي صنعتي و شركتهاي توليدي.

حسابداري دولتي : در كليه سازمانها و ادارات دولتي به عنوان حسابدار يا عامل ذي حساب.

حسابداري مالياتي : در ادارات دارايي.

حسابداري بيمه : در مؤسسات بيمه.

حسابداري بانكها : در شعبه‌ها و سرپرستي بانكها.

جهت شركت در دوره آموزش حسابداري ويژه بازار كاركليك كنيد


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1396/12/13 ساعت: ۰۹ توسط:erightec :

آشنايي با سقف هاي كشسان

سقف هاي كشسان چيست ؟

سقف هاي كشسان يكي  از انواع سقف هاي كاذب محسوب ميشوند، كه براي نصب آنها از ريلهاي پروفيلي كه در اطراف محوطه مورد نظر قرار دارند نصب ميشوند.سقف هاي كشسان  بسيار مقاوم و سبك وزن هستند و آنها را با حرارت نصب ميكنند زيرا اندازهاي توليد شده درصدي كوچك تر از اندازه واقعي هست و با حرارت دادن و كشيدن آنها براي جا زدن در گيره هاي نگهدارنده ميتوان در سايز دلخواه آنها را نصب كرد و كوچك بود آن جبران ميشود البته اين حالت باعث ميشود كه هنگام نصب دچار تاب خوردگي نشود و كاملا صاف (flat) باشد.

 جهت شركت دردوره آموزشي سقف هاي كشسانكليك كنيد

سقف-كشسان

 


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1396/12/6 ساعت: ۰۹ توسط:erightec :

چرا بايد كسب و كار اينترنتي راه اندازي كنيم؟

كسب و كار اينترنتي

كسب و كار اينترنتي

يكي از راه هاي كسب درآمد سريع و بدون نياز به سرمايه گذاري راه اندازي كسب و كارهاي اينترنتي است كه اكثر آنها نيز ابتدا از داخل خانه ها آغاز مي شود و سپس رشد كرده و تبديل به شركت هاي بزرگ مي شوند.

شركت ها از كانال هاي ديجيتالي مانند موتور جستجوي گوگل، رسانه هاي اجتماعي، ايميل و وب سايت هاي خود براي ارتباط با مشتريان خود استفاده استفاده مي كنند. بازاريابي اينترنتي (Online Marketing) كه به آن بازاريابي الكترونيكي، بازاريابي تحت وب يا بازاريابي آنلاين نيز گفته مي شود، به كسب در آمد، فروش محصولات و ارائه خدمات از طريق اينترنت اطلاق مي شود.

بازاريابي اينترنتي قادر است بالقوه تعداد زيادي مصرف كننده را همزمان در بر داشته باشد.از مزاياي بازاريابي اينترنتي آن است كه مصرف كننده بطور مستقيم با محصول و برند تجاري در ارتباط است. اين مدان معناست مه شما هر كجا و هر زمان مي توانيد به آساني دسترسي داشته باشيد.

بازاريابي اينترنتي محدوديت جغرافيايي ندارد و شما تا جايي مي توانيد پيش برويد كه محصولات خود را بصورت بين المللي در كشورهاي مختلف بفروش برسانيد.

يكي از بهترين ابزارهايي كه شما در كسب و كار اينترنتي به آن احتياج داريد يك وب سايت است. از طريق سايت مي توانيد به راحتي با كاربران و مشتريانتان در تعامل باشيد. به راحتي مي توانيد روي آن ها عمليات بازاريابي را انجام دهيد و آن ها را به مشتريان وفادار خود تبديل كنيد

جهت شركت دردوره بازاريابي اينترنتي كليك كنيد


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1396/12/2 ساعت: ۰۷ توسط:erightec :

طراحي دكوراسيون داخلي منزل و آموزش آن

طراحي دكوراسيون داخلي منزل

دكوراسيون داخلي

دكوراسيون داخلي و هنر ديزاين فضاي معماري،‌ هنر خلق و آفرينش فضايي ست كه انسان در آن زيست مي كند. اما در حالت كلي، اين هنر، به لحاظ آنكه با زندگي روزمره انسان سروكار بسيار دارد و تاثيرات مستقيم بر سلامت رواني و عملكرد افراد دارد،‌ بايستي به لحاظ كاملا علمي و اصولي آموخته شود.

در هنر دكوارسيون داخلي، عناصري مانند رنگ، ‌مبلمان، نور و ساير جزئيات موجود در يك فضاي ساختماني، به گونه اي هنرمندانه و هماهنگ در كنار هم طراحي مي شوند.

جهت شركت در دوره آموزش دكوراسيون داخلي كليك كنيد


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1396/11/24 ساعت: ۰۸ توسط:erightec :

آموزش نرم افزار ايتبس ، اهميت و مزاياي آن

آموزش نرم افزار ايتبس

نرم افزار ايتبس

نرم افزار مخصوص جهت تحليل و طراحي سازه هاي ساختماني. قابليت هاي اين نرم افزار جهت تحليل و طراحي انواع سازه هاي ساختماني سازه ها جهت گيري شده اند. تمام المان هاي يك ساختمان براي برنامه شناخته شده هستند. پردازنده هاي طراحي برنامه بسيار كامل مي باشد و تمام المان هاي ساختمان را مي توان در اين نرم افزار طراحي كرد. اين برنامه براي سيستم هاي ساختماني تهيه شده است.

ايده برنامه هاي ساختماني 35 سال پيش مطرح شده است(1963كلاوف R.W). در هر حال نياز به برنامه هاي مخصوص مانند ETABS هنگامي آشكار تر شد كه مهندسان سازه تحليل هاي غير خطي استاتيكي و ديناميكي را به صورت عملي مورد استفاده قرار دادند و با پيدايش كامپيوترهاي امروزي با قدرت و توان بالا اين كامپيوترها براي ايجاد مدل هاي بزرگتر و پيچيده تر به وسيله مهندسان سازه مورد استفاده قرار گرفتند.

برنامه ETABS در طراحي قاب هاي فولادي و بتني تمام ضوابط لرزه اي طراحي ساختمان ها را در نظر مي گيرد. در اين برنامه مي توان قاب هاي بتني را بر اساس ضوابط شكل پذيري عادي و متوسط و ويژه طراحي كرد.همچنين در سختمان هاي فولادي مي توان ضوابط ويژه قاب هاي خمشي عادي و ويژه وسيستم هاي مهاربندي همگرا و واگرا را در طراحي لحاظ كرد.

 براي شركت دردوره ي آموزشي نرم افزار ايتبس (etabs)كليك كنيد


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1396/11/24 ساعت: ۰۷ توسط:erightec :